Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Head Boom MP L Alternate
SKU: 232416

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 24mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 63 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 305 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Auxetic 2.0 Technology Προηγμένη δομή πλαισίου που βελτιώνει την αίσθηση και ενισχύει τη δύναμη
Morph Beam Design Σχεδιασμός beam που ισορροπεί δύναμη αίσθηση και σταθερότητα
Directional Drilling Βελτιστοποιημένη διάταξη οπών που αυξάνει το sweetspot και την απόδοση
Graphene Reinforced Frame Πλαίσιο από γραφίτη που ενισχύει τη σταθερότητα και τη μεταφορά ενέργειας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 24mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 63 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 305 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















