Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Τένις Head Boom MP L Neon
SKU: 231655
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 24mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 62 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 301 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Η πιο ελαφριά έκδοση της BOOM MP είναι ιδανική για φιλόδοξους ενδιάμεσους και προχωρημένους παίκτες που θέλουν να ενισχύσουν τη δύναμή τους, την ενέργεια και την αυτοπεποίθησή τους στο γήπεδο. Με την τεχνολογία Auxetic 2.0, προσφέρει ενισχυμένη, δυναμική αίσθηση σε κάθε χτύπημα.
Το μόνο που έχεις να κάνεις, είναι να απολαύσεις τη στιγμή και το επόμενο σουτ σου.
Auxetic 2.0
Νιώσε κάθε χτύπημα με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση. Η τεχνολογία HEAD Auxetic 2.0 προσαρμόζεται ενεργά κατά την επαφή, προσφέροντας άμεσο, ακριβές feedback και εξαιρετική αίσθηση.
Graphene Inside
Τοποθετημένο στρατηγικά στο πλαίσιο της ρακέτας, το Graphene ενισχύει τη δομή, προσφέρει μεγαλύτερη σταθερότητα και βελτιστοποιεί τη μεταφορά ενέργειας από τη ρακέτα προς την μπάλα.
Αν επιλέξεις ρακέτα HEAD – βεβαιώσου ότι έχει GRAPHENE INSIDE.
Uni Pattern
Το ειδικά σχεδιασμένο, ομοιόμορφο πλέγμα χορδών διασφαλίζει σταθερή τροχιά μπάλας σε κάθε χτύπημα, με συγχωρητικό χαρακτήρα και αξιόπιστη απόδοση.
Morph Beam
Μοναδική κατασκευή σκελετού που συνδυάζει επιμήκη shaft (box beam) με δυνατό κεφάλι ρακέτας, προσφέροντας ιδανική ισορροπία αίσθησης και ευκολίας στο παιχνίδι.
Directional Drilling
Η κατευθυνόμενη διάτρηση αυξάνει τη δύναμη και το sweetspot, προσφέροντας πιο μαλακή, άνετη επαφή με την μπάλα.
Power Grommets
Μεγαλύτεροι οδηγοί χορδών (grommets) που επιτρέπουν μεγαλύτερη ελευθερία κίνησης, ενισχύοντας σημαντικά την ισχύ σε κάθε σουτ.
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 270 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 24mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 62 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 301 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
Καμιά κριτική


















