Χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό σας:
-
Αγοράζετε σε ακόμα φθηνότερες τιμές
-
Κερδίζετε εκπτωτικά κουπόνια
- Δεν θα χρειάζεται να συμπληρώνετε ξανά τα στοιχεία σας σε επόμενες παραγγελίες.
- Μπορείτε να παρακολουθείτε την εξέλιξη της παραγγελίας σας
Ρακέτα Wilson Shift 99 V1 Session Soire RG 24 FRM
SKU: WR150811

Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Παίκτης | Μαρία Σάκκαρη |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 99 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 20 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 23.5mm / 23.5mm / 23.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 67 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 31.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 317 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Απλεκτη |
Επιτύχετε τον απόλυτο συνδυασμό spin και δύναμης χτυπημάτων με τη ρακέτα τένις Wilson Shift 99 V1. Ιδανική για μεσαίου και προχωρημένου επιπέδου all-around παίκτες, η νέα Shift 99 έχει ένα καινοτόμο μοτίβο χορδών και προφίλ κάμψης κατασκευασμένο για να είναι σταθερό, αλλά πλευρικά ευέλικτο για ελεγχόμενη ισχύ και spin που θα καταστρέψει το παιχνίδι κάθε αντιπάλου. Πρώτη στο είδος της, η συλλογή Shift V1 δημιουργήθηκε και βελτιώθηκε μέσω των σχολίων των παικτών από όλο τον κόσμο. Προσθέστε τα φυτικά υλικά που χρησιμοποιούνται σε όλο το καπάκι και τον προφυλακτήρα, αυτή η ρακέτα θα φέρει το παιχνίδι σας στο επόμενο επίπεδο.
Πλεονέκτημα τεχνολογίας Shift: Spin που ανταποκρίνεται στο σύγχρονο παιχνίδι και άνεση
Μοτίβο χορδών 16x20: Ελαφρώς μεγαλύτερο μοτίβο χορδών παρέχει ιδανική ισορροπία μεταξύ ελέγχου, περιστροφής και ισχύος των χτυπημάτων
Σύνθεση: Η καινοτόμος γεωμετρία της επιτρέπει στη ρακέτα να λυγίζει με τρόπο που δημιουργεί απόλυτη άνεση και διατηρεί περισσότερες μπάλες στο γήπεδο
Μειωμένο περιβαλλοντικό αποτύπωμα: Καπάκι λαβής και προφυλακτήρας που αποτελούνται από Agiplast, φυτικά υλικά
Τελικό προϊόν: Κατασκευάστηκε και βελτιώθηκε χρησιμοποιώντας σχόλια από παίκτες σε όλο τον κόσμο
| Παίκτης | Μαρία Σάκκαρη |
|---|---|
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες) |
| Εμβαδό κεφαλής | 99 sq. in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 20 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 23.5mm / 23.5mm / 23.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 67 |
| Μήκος | 686 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 31.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 317 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Απλεκτη |
Καμιά κριτική

















