Ρακέτα Wilson Pro Staff Team Classic
SKU WR201610
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 280 gr |
| Πάχος σκελετού | 23.5 mm Flat Beam |
| Σκληρότητα σκελετού | 69 |
| Μήκος | 27in / 68cm |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 294 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Πλεγμένη |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Κατασκευή Braided Graphite – Προσφέρει κλασική αίσθηση, έλεγχο και αξιόπιστη απόκριση
Σύστημα Perimeter Weighting System (PWS) – Βελτιώνει τη σταθερότητα και τη συνέπεια σε χτυπήματα εκτός sweet spot
Πλέγμα χορδών 16×19 – Υποστηρίζει ελεγχόμενο spin και πιο συγχωρητική συμπεριφορά
Ελαφρύ πλαίσιο – Ενισχύει την ευχρηστία και την ταχύτητα του swing