Ρακέτα Τένις Babolat Pure Strike 100
SKU 101579-3018
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 300 gr |
| Πάχος σκελετού | 21mm / 23mm / 21mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 68 |
| Μήκος | 685 mm / 27 in. |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Control Frame Technology Υβριδικός σχεδιασμός πλαισίου που συνδυάζει σταθερότητα και ελεγχόμενη ευκαμψία
FSI Control Βελτιστοποιημένο πλέγμα χορδών για μεγαλύτερη ακρίβεια και σταθερότητα στα χτυπήματα
NF² Technology Φυσικές ίνες ενσωματωμένες στο πλαίσιο για καλύτερη αίσθηση και μειωμένους κραδασμούς
Κατασκευή από γραφίτη Δομή υψηλής ποιότητας που προσφέρει έλεγχο σταθερότητα και άμεσο handling