Ρακέτα Τένις Wilson Blade 101 Team V10
SKU WR208810
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες), Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 101 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 20 |
| Βάρος (gr) | 275 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 23mm / 23mm |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Click & Go
Ανθεκτικό σύστημα grommets για εύκολη αντικατάσταση.