Ρακέτα Τένις Wilson Blade Feel 100
SKU WR197510
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Εκμάθηση (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 sq.in |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 284 gr |
| Πάχος σκελετού | 21mm / 21mm / 21mm |
| Μήκος | 27in / 68,5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32 cm |
| Υλικό κατασκευής | BLX - Basalt Carbon Fiber Composite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Strung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Graphite Construction
Κατασκευή από γραφίτη για καλύτερη αίσθηση και έλεγχο.
BLX Technology
Μειώνει τους κραδασμούς για πιο άνετο και καθαρό χτύπημα.
Cushion Aire Grip
Διάτρητο grip για μεγαλύτερη άνεση και απορρόφηση υγρασίας.