Ρακέτα Τένις Wilson Blade 98S V10
SKU WR208011
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 18 x 16 |
| Βάρος (gr) | 295 gr |
| Πάχος σκελετού | 21.6mm / 21.6mm / 20.6mm |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 32.5 cm |
| Υλικό κατασκευής | Braided Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Turbo Taper
Βελτιωμένος σχεδιασμός πλαισίου για μεγαλύτερη σταθερότητα και έλεγχο.
Zen Edge
Βελτιώνει τη σταθερότητα σε χτυπήματα εκτός sweet spot για μεγαλύτερη συνέπεια.
Stablefeel
Βελτιώνει την αίσθηση επαφής με την μπάλα για καλύτερο έλεγχο.
X-Loop
Ενισχυμένη γεωμετρία στο πλαίσιο για μεγαλύτερη σταθερότητα.
Direct Connect
Ενισχύει τη σύνδεση της λαβής για καλύτερο feel και λιγότερους κραδασμούς.
Braided Construction
Βελτιώνει την ευκαμψία και τον έλεγχο.
Parallel Drilling
Προσφέρει πιο ομοιόμορφη και πιο ανεκτική απόκριση.
Click & Go
Ανθεκτικό σύστημα grommets για εύκολη αντικατάσταση.