Ρακέτα Τένις Wilson Blade 104 V10
SKU WR208511
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες), Προχωρημένο (γυναίκες), Μεσαίο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 104 sq.in. |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 290 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 27in / 68.5cm |
| Ισορροπία (cm) | 33.5 cm |
| Βάρος αιώρησης | 315 |
| Υλικό κατασκευής | Braided Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Stablefeel
Βελτιώνει την αίσθηση επαφής με την μπάλα για καλύτερο έλεγχο.
X-Loop
Ενισχύει το πλαίσιο για μεγαλύτερη σταθερότητα και συνέπεια.
Direct Connect
Βελτιώνει το feel και μειώνει τους κραδασμούς.
Braided Construction
Βελτιώνει την ευκαμψία και τον έλεγχο.
Parallel Drilling
Αυξάνει το sweet spot και την ανοχή στα λάθη.
Click & Go
Ανθεκτικό σύστημα grommets για εύκολη αντικατάσταση.