Ρακέτα Τένις Head Boom Pro
SKU 232206
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες), Προχωρημένο (άνδρες) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 98 |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 310 gr |
| Πάχος σκελετού | 22mm / 22mm / 21.5mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 64 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 31 cm |
| Βάρος αιώρησης | 325 |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Άπλεκτη |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Auxetic 2.0 Technology Προηγμένη δομή πλαισίου που βελτιώνει την αίσθηση και ενισχύει τη δύναμη
Morph Beam Design Σχεδιασμός beam που ισορροπεί δύναμη αίσθηση και σταθερότητα
Directional Drilling Βελτιστοποιημένη διάταξη οπών που αυξάνει το sweetspot και την απόδοση
Graphene Reinforced Frame Ενισχυμένο πλαίσιο από γραφίτη που βελτιώνει τη σταθερότητα και τη μεταφορά ενέργειας