Ρακέτα Τένις Head Boom MP UL
SKU 232236
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Επίπεδο παίκτη | Μεσαίο (γυναίκες), Αρχάριο (άνδρες), Αρχάριο (γυναίκες), Αγωνιστικό (έφηβοι 12-14) |
|---|---|
| Εμβαδό κεφαλής | 100 |
| Τύπος πλέξης | 16 x 19 |
| Βάρος (gr) | 255 gr |
| Πάχος σκελετού | 23mm / 24mm / 22mm |
| Σκληρότητα σκελετού | 62 |
| Μήκος | 685 mm / 27.0 in |
| Ισορροπία (cm) | 33 cm |
| Υλικό κατασκευής | Graphite |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
| Πλέξιμο | Unstrung |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Auxetic 2.0 Technology Προηγμένη δομή πλαισίου που βελτιώνει την αίσθηση και ενισχύει τη δύναμη
Morph Beam Design Σχεδιασμός beam που ισορροπεί δύναμη αίσθηση και σταθερότητα
Directional Drilling Βελτιστοποιημένη διάταξη οπών που αυξάνει το sweetspot και την απόδοση
Graphene Reinforced Frame Πλαίσιο από γραφίτη που ενισχύει τη σταθερότητα και τη μεταφορά ενέργειας