Ρακέτα Padel Bullpadel Vertex 05 Geo Premier
SKU DK56000000
Διαθεσιμότητα ανά κατάστημα
- > € 60 Δωρεάν Μεταφορικά
- Θέλεις αλλαγή ή επιστροφή;
Χαρακτηριστικά Ρακέτας
| Σχήμα ρακέτας | Διαμάντι |
|---|---|
| Βάρος (gr) | 365 - 375 gr |
| Ισορροπία (cm) | 26 cm |
| Πάχος σκελετού | 38 mm |
| Επιφάνεια | Τραχιά |
| Υλικό κατασκευής | X-Tend Carbon 3K |
| Επίπεδο παίκτη | Αγωνιστικό (άνδρες), Αγωνιστικό (γυναίκες) |
| Θήκη | Δεν περιλαμβάνεται |
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Xtend Carbon 12K
Επιφάνεια από ίνες άνθρακα 12K που αυξάνει την ακαμψία, τη δύναμη και την αντοχή της ρακέτας.
MultiEva
Πυρήνας EVA διπλής πυκνότητας που προσφέρει δύναμη στα δυνατά χτυπήματα και καλύτερο έλεγχο στα πιο αργά.
Air Power
Αεροδυναμικός σχεδιασμός πλαισίου που μειώνει την αντίσταση του αέρα για μεγαλύτερη ταχύτητα swing και καλύτερη ευκολία χειρισμού.
CustomWeight
Σύστημα ρυθμιζόμενων βαρών που επιτρέπει την προσαρμογή του balance και του συνολικού βάρους της ρακέτας.
CarbonTube
Κατασκευή πλαισίου 100% από carbon που αυξάνει τη σταθερότητα και την αντοχή της ρακέτας.